| marius1995rr a întrebat:

In legatura cu metin2... Ce pot face cu manusa si simbolul imparatului intelept? Dau FUNDA la cel mai bun respuns...

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Iti cresc sansele sa iti pice dublu la bani, si e posibil sa ai mai mult noroc atunci cand iti faci armele si astea.

3 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Cu manusa iti pica mai multe iteme (drop mai mare)
cu simbolu nu stiu ce facilaughing

| Alex_2905 a răspuns:

Prostii! manusa este atunci cand ai gradul cu - te ajuta sa iti creasca mai repede si semnul te ajuta in cazul in care ai gradul cu - si at cand te omoara cineva sa nu iti cada iteme de pe tinetongue (cand esti cu grad - si te omoara cineva ai sansa sa iti sara iteme d p tine sau din inventar) sper ca ti-am fost de ajutortongue

| sWeEtAnGeL_8448 a răspuns:

Buna! si eu jocbig grin

Pai din cate stiu eu... daca le ti pe tine creste gradu mai repede!tongue FUNDA?batting eyelashes