| PaLeRMo a întrebat:

In legatura cu paypal banii dupa card imi apar si in paypal sau cum?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, nu iti apar banii de pe card, iti apar doar banii pe care ii transferi pe paypal daca vrei sa faci asta. Paypal nu-ti poate da extrase de cont/card sau sa vada cati bani ai tu pe card, paypay foloseste cardul tau ca si cum ai face mereu o plata catre paypal, iar apoi paypal-ul foloseste banii aia sa plateasca mai departe si la fel cum eMAG-ul (de exemplu) nu are cum sa vada cati bani ai tu pe card (in caz ca platesti cu cardul), nici paypal-ul nu poate.

1 răspuns:
| eduardocarabinierul a răspuns:

Daca cardul tau este legat de contul de paypal iti apar si invers