| diNNozo a întrebat:

Incepand cu anul 2022 care este ordinea corecta de inscrieri la toate examenel la M.A.I, aici ma refer la S.R.I, MapN, Smurd. ETC. va multumesc. P.S as vrea sa incerc la toate de la inceputul anului asa sigur reusesc la unul dintre ele happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu avem cum să știm de acum care vor fi datele de depunere a candidaturilor în anul 2022. Acum, te uiți pe site la fiecare și vezi, dar nu vei reuși să candidezi la toate pe rând, că nu sunt înșirate calendaristic, cam toate sunt în aceeași perioadă a anului, așa că va trebui să alegi.