| Fefe2009 a întrebat:

Instagram. Deci, am actualizat aplicatia. O data eu, si o data automat, si tot nu imi apara optiunea de live. De ce? Am Samsung galaxy s3.
Va rog Help!

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Dar pe Facebook iti merge live? deci sigur nu merge live pe Facebook, deci nici pe Instagram. este un telefon mult prea vechi pentru aplicatiile de astazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un restart la telefon, dupa fiecare actualizare e bine sa dai un restart

| iflirius a răspuns:

Probabil ca se actualizeaza la modelele mai performante, si eu tot s3 am.

| TheAndi22 a răspuns:

Chiar daca ai actualizat-o, mai verifica odata sa fie la zi.
Ar trebui sa ai optiunea de live si pe S3, de ce nu.
Incearca sa dezinstalezi si sa instalezi din nou aplicatia, poate merge asa...

| Mimo2 a răspuns:

Probabil ca optiunea live nu mai este disponibila pe dispozitivul tau!

| Zeenya a răspuns:

Poti sa lași un ss?