| Minalore a întrebat:

Intrati aici putin: Http://solutiipc.ro/173/cum-se-sparge-o-parola-de-yahoo- messenger/

Intrebarea: Acel program are virusi, are sanse sa nu functioneze, mai exact cum, dupa ce dai cu ciocanul ala iti scrie direct calculatorul parola sau cum?

P. S. - Raspundeti doar daca stiti cu siguranta...

Multumesc! Pupici!

Răspuns Câştigător
| ionutz_5790 a răspuns:

Sincer sa nu descarci ce spune acolo. nu merge gandeste-te ca daca era asa cate conturi nu se spargeau pana acum? acelea sunt hakuri pe care le pun altii si s-ar putea sa te trezesti si cu un virus la care o sati distruga pc. e alegerea ta ce faci. dar eu zic sa nu inghiti toate prostiile care le vezi pe net.bafta

1 răspuns:
| coolboycatalin31 a răspuns:

Este o pacaleala programul ala l-am avut si eu, are mai multe unelte in afara de ciocan si in nici un caz nu este facut sa spargi parole de mess.(funda?)