| MissDelevingne a întrebat:

INTRATI, OAMENI! FUNDA! efectiv nu am sunet la calculator...nu se aude nimic in boxele monitorului si volumul este pornit dar nu stiu de ce...
cine stie o solutie rezonabila?
AM BOXE INCORPORATE IN MONITOR!

3 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Ai instalat cablul de sunet dintre PC si monitor?
Daca nu atunci vezi ca ai o mufa la monitor, de fapt un geac stereo ca la casti si trebuie sa faci legatura intre monitor si PC cu un cablu care are la ambele capete geac-ul respectiv!

| Alycaaaa a răspuns:

Uita-te in spatele calculatorului, uitate in priza daca st bagate, inearca mai multe pozitii ca unele boxe au o problema, mai dai o palma( la boxele mele merge) si daca nu e nici un rezultat fuga la magazin sa iei altele

| hade61 a răspuns:

Eu am o boxa mare si 5 boxe mici. la cea mare in spate este un buton de oprit total sunetul. ia vezi si tu!