| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Am monitor cu tot cu boxe dar nu se aude nimica.Adica volumul e dat la maxim.E pornit....Totul e ok...Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Dany127 a răspuns:

Sa incerci sa reinstalezi driver-ul placii audio. Si verifica daca iti merg boxele pe alt dizpozitiv. Gen telefon, mp3 etc...

| LULUTZAwhitYOU explică (pentru Dany127):

Na si cum sa fac asta?

| Dany127 a răspuns (pentru LULUTZAwhitYOU):

Dami denumirea placii de baza si iti fac rost eu de driver. Si incearca sa conectezi boxele la mp3 sau telefon etc. si verifica daca iti merg. Dac nu iti merg sunt stricate boxele. Si scuze de intarziere. ( Am avut probleme cu pc-ul)