| ciprianftw a întrebat:

Intrebare urgenta vreau sa imi raspundeti rapid si cine imi spune raspunsul bun vot + funda! deci eu vreau sa plec la fratemiu in alta tara si sunt minor trebuie sa fac procura si am auzit ca pot sa o fac la notariat in cat timp iti da procura la notariat VA ROG URGENT!

Răspuns Câştigător
| Tchami a răspuns:

Pai trebuie sa mergi la notar cu parinti pentru a semna niste foi.Ei trebuie sa iti de'ie acordul de a pleca cu el.Si mie mi s-a intamplat anul trecut la fel.Trebuie sa ai minim 14 ani! Succes.Procura o primesti a 2 a zi happy!

3 răspunsuri:
| elenapacos99 a răspuns:

In cel mult o saptamana poti lua procura.

| ciprianftw explică:

Eu am auzit ca se ia intr-o jumatate de ora de la notariat... Astept si alte raspunsuri

| ciprianftw explică:

Mersi ursuletzu foarte mult!