| Cristina_Precup_1997 a întrebat:

La aeroportul Traian Vuia Timisoara pot prezenta permisul de calatorie mobil ( in locul celui printat)?

3 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Da, la oricare aeroport se poate

| mihai69 a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat la un aeroport mare de afară (nu mai rețin exact la care, dar sigur era unul enorm! cred că Frankfurt, dar nu bag mâna în foc) să se uite cel de la controlul de securitate ciudat la acel cod de pe telefon... Din fericire, m-a lăsat să trec. De atunci, am mers doar cu alea printate.
PS și de fapt nu e „permis de călătorie", ci foaie / document de check-in.

| Stoica_Nicolae_1973 a răspuns:

Da,dar mai bine il iei si pe cel printat in caz de orice.