| CrazyGirlAmy a întrebat:

Imi spune cineva ce pot face cu punctele ca am cautat la intrebari frecvente si nu am gasit nimic. Multumesc. FUNDA si VOT

Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Cu cat strangi mai multe puncte cu atat cresti in nivel cum sa zic.eu am fost utilizator junior si acum am 10572 de puncte sau nu mai stiu cate am da macar am peste 10 000 si sunt utilizator senior acum.ca sa fi expert ai nevoie de multe puncte

2 răspunsuri:
| Crisツ a răspuns:

Punctele le faci atunci cand dai raspunsuri la intrebarile celorlalti utilizatori. happy

| Crisツ a răspuns (pentru Crisツ):

Cu punctele nu poti face nimic.