| anonim_4396 a întrebat:

La ce profil as putea da? nu sunt buna la mate, bio, chimie si fizica? ce ore se fac la psihologie?

4 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Psihologie... facultate? Ca la liceu nu exista profilul asta. happy

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Ai putea da la uman happy predomina romana si limbi strainebatting eyelashes

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Probabil vroia sa zica filologie laughing

| AdelinaC a răspuns:

Ai putea da la un liceu cu profil sportiv sau uman.La psihologie se toceste mai mult...vei invata ce este constientul, subconstientul, imaginatia, talentul, etc. Mie mi s-a parut plictisitor dar daca tie iti place si te pasioneaza iti va parea usor si atractiv.
La filologie vei face si mate, chimie, fizica si info dar mai putin decat la real pentru ca baza se va pune pe romana, latina si limbi straine.