| kitty_9527 a întrebat:

La Ed. Tehnologica doamna profesoara ne-a rugat sa facem o reclama la un produs alimentar iar eu nu ma pot decide.Imi puteti da idei de produse alimentare?

Răspuns Câştigător
| hippiemuslim a răspuns:

Pai... Daca trebuie sa faci reclama si la firma, nu ai decat sa faci reclama la ceva dulce in orice caz, sa oferi mostre din produs (ceea ce o sa aduca un mare plus). Ideal este sa gasesti o firma mai cunoscuta sa ai cu ce sa umplii discursul.

6 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Ia de exemplu: ciocolata!happy

| gabriela a răspuns:

Apa plata... imbuteliata la sticla! la pet e poluant pentru mediu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaurt

| Art a răspuns:

Paiiiii... faina, malai, zahar etc...ai din ce alegelaughing

| Missy_4860 a răspuns:

Cel mai simplu(cel pe care l-am facut si eu): Ciocolata\:d/laughingwinking. Succes!:*happy

| ender a răspuns:

Piinea!