| Evelinmariaa a întrebat:

La facultate daca ai 19-20 de ani poti primi în continuare alocație? Este decontat transportul la fel ca la liceu? Mai multe informații, vă rog

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Alocatia o primesti pana la varsta de 18 ani cu mica exceptie cand esti inca la liceu. Iar transportul este gratuit la tren. Te duci unde vrei atata timp cat iti faci legitimatie la secretariatul facultatii happy

| sierra1 a răspuns:

Sorry nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Ionut070104 a răspuns:

Alocația, este primită până la vârsta de 18 ani.
Dar, în schimb, transportul cu trenul pentru cei de la liceu, este gratuit aproape peste tot în țară. Și nu este decontat ca la liceu.

Toate cele bune!