| RainingBlood a întrebat:

La FireFox cum fac sa fie ca la Opera, adica sa nu imi mai memoreze cuvintele care le scriu la logari/search/email etc.
De ex: Ma loghez pe Hi5 cu numele RainingBlood, iar cand intru iar pe Hi5 si dau click pe nume utilizator imi apare acolo RainingBlood, ei bine eu nu vreau sa imi mai apara asa, pur si simplu sa nu se salveze nimic ce scriu...

2 răspunsuri:
| KKZ a răspuns:

Face asa pentru ca asa ii spui tu sa faca, sa iti explic.Cand intri pe o pagina pentru prima data si scrii username-ul prima data te intreaba "remeber username for this site" (ceva de genu) iar tu dai remember...trebuie sa dai never for this site sau asa ceva sunt 3 obtiuni nu mi le mai amintesc. Toti ce poti face e sa dezinstalezi mozila apoi so instalezi si sa nu mai dai remember username, iar daca nu intelegi in engleza dowloadeaza una in romana si de acum in colo mai citeste si tu ce scrie nu da click "aiurea" (asa faceam eu). Sper ca ai inteles happy!

| RainingBlood explică:

La intrebarea aia intreaba daca vrei sa retii parola pentru userul ""RainingBlood"" si chiar daca dai niciodata pentru acest sait, numele tot apare cand dai click pe campul Username.