| Adriana25894 a întrebat:

La o camera matrimoniala daca scrie ca pretul unei camere este de 200 de lei pe doua nopti, platesc 200 de lei fiecare(adica 400 de lei in total) sau platesc doar 200 de lei ambii?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

200 de lei camera.Nu 400.In general plateste el, numerar.Ea plateste in natura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pretul e pe camera platesti doar 200 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci scrie ca 200 de lei pe doua nopti camera. Puteti fi si 5 ca tot atat costa camera.E vb de 200 camera nu de 200 de persoana.Deci tot atat costa pentru ambii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca si la taxi, daca costa 50 de lei cursa, pot fi doi ca tot atat va costa cursa, cate 25 de caciula, in cazul vostru cate 100 de caciula pentru acea camera matrimoniala.

| Vanqu1sh a răspuns:

Cand scrie : 200 lei pe noapte ( e pe noapte )
daca scrie : 200 lei doua nopti (atunci este doua nopti )