| BrokenWings a întrebat:

La sfarsitul clasei a8a, cand va avea loc festivitatea de premiere...media se va face pe anul respectiv sau media pe totii anii? big grin

7 răspunsuri:
| JustifyBad a răspuns:

Nu! Ea intreaba daca PREMIEREA se face pe media din anul respectiv sau pe cei de gimnaziu.

| BrokenWings explică (pentru JustifyBad):

Exact la asta ma refer! happy

| KoreanAngel a răspuns:

Media pe clasele 5-8
tongue si se aduna cu media notelor de la examene si se imparte la 2 si aceea este nota de admitere la liceuhappy

| KoreanAngel a răspuns:

Media pe clasele 5-8
tongue si se aduna cu media notelor de la examene si se imparte la 2 si aceea este nota de admitere la liceu.

| Simpluuu a răspuns (pentru KoreanAngel):

E misto sa dai copy paste, nu?!

| KoreanAngel a răspuns (pentru Simpluuu):

Din greseala am dat de doua ori.scuzehappy

| mimiwewem a răspuns:

Pe cei 4 ani de generală.