| FunKesha a întrebat:

La stardoll am facut azi 100 starpoint dar nu imi da cadouri cum am citit de pe bloguri! E normal sa ne dea cadouri odata ce facem 100 starpointuri? Dau funda vot si vizualizarea profilului!

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Pai, la 100 starpoints primesti cateva lucruri pe care le poti vedea My account -> Starpoints. Acele lucruri le poti cumpara din suite shop -> starpoints happy asa se va repeta pana la 900 starpointswinking apoi vei astepta pana la 1250. Bafta!