| 42002 a întrebat:

La telefonul meu : cand ma suna cineva sau cand sun eu pe cineva cel care sau pe care l-am sunat aude ce vorbesc si la mine se aude, dar la el nu se aude. Ce pot face la telefon ca sa se auda la cel care ma suna sau pe care-l sun?

dau funda

1 răspuns:
| zaf1987 a răspuns:

Cred ca nu ai formulat corect:S.totusi cauza 1 ar fi microfonul tau stricat daca nu te aude el.
2 ai difuzorul stricat daca nu il auzi tu pe el.
3 dupa ce incepeti convorbirea apasa pe tasta de volum + si da-l tare depinde de telefon daca e mai vechi posibil sa fie tasta sus sau dreapta.
daca am fost de ajutor junda pls