| anonim_4396 a întrebat:

La toti baietii le vine ciclul? Baietii folosesc tampoane ca a le fetelor?

12 răspunsuri:
| benny a răspuns:

La tine in certificatul de nastere la sex ce scrie?
Eu cred ca scrie ''?''

| DidiChanx3 a răspuns:

Baietii nu folosesc tampoane pentru ca nu au ciclu si nici n-o sa aiba straight face

| Tsunade99 a răspuns:

Baietilor nu le vine ciclu laughing

| Owakey a răspuns:

Bună!

Frate, dacă asta vrea să fie o glumă, este de prost gust şi ar trebui să te cauţi.

Baftă!

| LoStEyEs a răspuns:

Desigur big grin Suntem toti la fel pe Pamant, nu?laughing Toti avem aceleasi drepturi si ne asemanam aproape perfect. big grin laughing

| 5465449634649634769347 a răspuns:

Ia incearca, de preferat ob si dupa ne spui si noua daca sunt sau nu bune pentru baieti.

| aleeee a răspuns:

Nu puiule, baietilor nu le vine ciclu. oh go on. Si nici nu folosesc tampoane straight face

| Slow a răspuns:

Banuiesc ca e o intrebare pusa in gluma, nu?! Daca nu, te-as sfatui sa iei o carte de Anatomie in mana ca te-ar ajuta enorm. Baietilor nu le vine ciclul. NICIODATA!

| ZaineaM a răspuns:

Da frate. de ce mintiti baiatul? Da frate la toti ne vine ciclul. Eu zic ca atunci cand iti vine si tie sa it bagi 3 OB-uri in c*r.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Hei... Cred ca imi trebuie funda pentru raspuns fiind primul sicred ca te va ajuta! Baietii n-au ciclu ei au doar o polutie nocturna adica o cantitate anume de sperma ce se elimina in timpul noptii cand incepe pubertatea. Deci raspunsul este Nu baietii nu folosesc nici tampoane k ale fetelor nici altfel de tampoane fiindca ti-am zis e o cantitate neinsemnata! Sper k ti-am fost de folos

| AlexJX90 a răspuns:

Daca la vreun baiat i-a venit ciclul atunci eu iau un camion de bere intr-un coma si a doua zi ma arunc de la etajul 10.La baieti le vine ciclul atunci cand v-a marii basescu salariile si pensiile (adica niciodata).

| 99Cristi99 a răspuns:

Intrebare:
Cati ani ai?