| Raullll a întrebat:

LaLa Band -LaLa Xmas Songs
Da deci am auzit ca albumul LaLa Xmas Songs se va lansa in 9(azi) eu vreau sa intreb ce melodii contine? adica alea internatonale. ca dupa cum stiu e cover big grin

Răspuns Câştigător
| elizzu a răspuns:

Am fost azi la acel "concert", iar majoritatea melodiilor cantate erau melodii tipice de Craciun, gen "all i want for christmas" sau "last chirstmas"... poze cu fanii nu au facut deoarece toti se impingeau, s-au enervat, Diana Dumitrescu tipa la microfon si pana la urma au plecat fara sa mai dea autografe :d in fine, albumul nu l-am cumparat deoarece era 55 lei si nu aveam bani la mine happy

| 3ly a răspuns (pentru elizzu):

Draga mea CD era 25 lei happy iar un tricou era 55 -.-"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu pe 9! Azi, 10 decembrie cântă la la band la Afi palace cotroceni de la ora 5 pe patinuarul afi si acolo si+l lanseaza apoi fa poye cu fanii si dau autografe la sfarsit, funda.