| Maya_Dakota_1996 a întrebat:

Lenovo sau Allview? Ce firma produce telefoane mai bune?
Imi ajunge un telefon de 32 de gb pentru mai multe aplicatii sociale si cateva jocuri + muzica si poze?
Va multumesc anticipat
Funda?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lenovo.

| untu a răspuns:

Lenovo!

| missfatadelatara a răspuns:

Telefon bun: Samsung Apple LG Huawei

Depinde cate aplicații și muzica pui

50 aplicații și 1000 melodii n-o sa ajungă.

| PetruZMihai a răspuns:

Lenovo e făcută in USA Allview -China/Romania-... Nu mai trebuia pe sa spun ca Lenovo e net mai bun happy

| PetruZMihai a răspuns:

Am o tabletă Lenovo si merge fără lag până și la jocurile gen GTA SA etc.

| lovenudecolours a răspuns:

Eu am Allview x3 soul si e foarte ok. De Lenovo nu am auzit lucruri bune niciodata sincer... Si da, 32 GB iti ajung dar ai nevoie si de un procesor mare si sa fie cel putin quad core. Octa core cred ca e cel mai bun sincer pentru jocuri si aplicatii.

| Maya_Dakota_1996 explică (pentru lovenudecolours):

As vrea sa imi achizitionez un Allview x4 soul style
Consideri ca este ok? Ca va rezosta in timp( adica nunse va strica repede)?

| PetruZMihai a răspuns (pentru Maya_Dakota_1996):

Se strica foarte ușor, mai bine iei un J5 sau un Lenovo, dacă cade de la 50cm se sparge spun Pentru ca mama a avut...

| LisaKay a răspuns (pentru PetruZMihai):

Nu e problema aici daca se sparge, pe mine ma intereseaza sa fie ok telefonul la soft in timp