| ShutUp01 a întrebat:

Liceul de Stiinte ale naturii din Brasov e bun? Cu cat se intra?

4 răspunsuri:
| ShutUp01 explică (pentru Marius_Marius_1997_AVLB):

Multumesc...dar vreau sa stiu si parerea ta in legatura cu acest liceu.Merita?

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns (pentru ShutUp01):

E unul dintre cele mai bune licee din judet, de ce crezi ca media de intrare este extrem de mare?

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns (pentru ShutUp01):

*Am uitat sa iti spun ca liceul a a scazut apoi a urcat apoi iar a scazut si tot asa, dar este un liceul bun, depinde de tine acum, eu ti-am dat o parere, mai poti cauta pe net ceva mai explicativ decat raspunsul meu.