| anonim_4396 a întrebat:

Locuiesc in Bulgaria, si as vrea sa stiu cum obtin rezidenta, ce acte imi trebuiesc in afara de buletinul romanesc si cat m-ar costa? Nu vreau sa fac prin intermediari. Mentionez ca nu am nici un venit in acest stat!

1 răspuns:
| cyupaku a răspuns:

Spre umila mea parere cand in care ai spus ca nu ai nici un venit cred ca pentru multi nu mai devii chiar interesant, pentru aceste lucruri adreseaza-te la consulat sau ambasada de unde esti arondat