| alex495 a întrebat:

Lucreaza cineva la Vodafone? Nu neaparat la call center. Angajatii au reduceri mari la telefoanele din magazin?

2 răspunsuri:
| BoSSi a răspuns:

Da au nu stiu cat de mari dar au mai primesc si chestii gratis(baterii portabile/boxe etc

| alex495 explică (pentru BoSSi):

Eu auzisem acum 8 ani procentul de 50% din pretul oricarui telefon. Am vorbit cu cineva care lucreaza la call center si nu stie. Eu auzisem 50% la sediul normal unde te ajuta sa ti schimbi abonamentul/telefonul