| TheGrayWolf21 a întrebat:

Ma ajuta cineva sa inteleg zodiacul chinezesc? Apropo as vrea sa aflu ce sunt in el m-am nascut pe 21 ianuarie 1990 si fratele meu pe 21 ianuarie 2001.Stiu e ciudat.

Răspuns Câştigător
| Georgiana8 a răspuns:

In zodiacul chinezesc esti: Sarpe

Persoanele nascute în Anul Snake sunt profunde. Ei spun ceva si sa posede o mare întelepciune. Ei nu trebuie sa va faceti griji despre bani, ele sunt financiar norocosi. Oamenii Sarpe sunt adesea destul de desarte, egoist, si un pic lacom. Cu toate acestea, ei au simpatie extraordinara pentru altii si încearca sa ajute pe cei mai putin norocosi. Snake oameni au tendinta de a exagera, deoarece acestea au îndoieli cu privire la hotarârea altor oameni si prefera sa se bazeze pe ei însisi. Ele sunt determinate în tot ceea ce fac si urasc sa esueze. Desi calm la suprafata, acestea sunt intense si pasionat. Oamenii Sarpe sunt de obicei bine si au uneori probleme martiale, deoarece acestea sunt nestatornice. Acestea sunt cele mai compatibile cu Ox si Cocosul.
Iar fratele tau este Dragon
Oamenii nascuti in Anul Dragonului sunt sanatosi, energic, agitat, irascibil, si încapatânat. Ele sunt, de asemenea, sincer, sensibil, curajos, si ei inspirau încredere si încredere. Dragon oamenii sunt cele mai excentrice de orice în zodiac de est. Ei împrumuta nici bani, nici a face discursuri înflorite, dar ele tind sa fie moale cu inima, care uneori ofera altii un avantaj asupra lor. Ele sunt compatibile cu sobolani, serpi, Monkeys, si Cocosul.
Poti afla ce esti si in zodiacul floral, egiptean, indian si cu ce zodie te potrivesti aici:
http://horoscop.ele.ro/
Sper ca ti-am fost de ajutor, un an nou cat mai bun. Funda?

1 răspuns:
| beki13 a răspuns:

Amandoi sunteti Sarpe.