| Aleksutzu a întrebat:

Sall. Sunt nascut pe 11 Decembrie 1998. As vrea sa stiu si eu ce zodie sunt in zodiacul chinezesc sau cum se numeste va rog. Dau funda eu nu am cartea acea si de asta >.< Multumesc >.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti tigru :d :p uite http://www.dsclex.ro/astrolog/zodiac/chinezesc/chinezesc.htm sper ca te-am ajutat :* fundita?:o3:x

3 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

In zodiacul european:Sagetator
In zodiacul chinezesc:Bivol
Si stiu pentru. ca esti in aceeasi zodie cu minerolling on the floor

| Cåpåċεl a răspuns:

Ups...Are dreptate Amalia.winking
Da, esti tigru.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hmmm.si eu tot in 98 sunt nascutalaughingdoar ca in luna martie