| Crisstinayy12 a întrebat:

Ma intreb ce ar putea fi. Videoclipurile nu merg de pe Youtube sau oriunde, sa incarc o poza nu merge pe Facebook sau altceva, pe minecraft imi zice ca am nevoie de java, descarcarile mele nu se incarca. Innebunesc? Ce e cu laptopul asta si ce as putea face. Ajutati-ma. De descarcat nu prea ma pricep. Daca e cineva sa ma ajute, link, orice ce sa fac si o parere. Dau funda mersi.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheama un specialist sa-ti regleze laptopul si sa te invete cum sa-l folosesti.

| Crisstinayy12 explică (pentru Bula):

Stiu sa il folosesc dar nu ma pricep la reinstalari i chestii cu disk etc. IN plus orice descarc nu se descarca.

| Bula a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Verifica in ce folder ti se face descarcarea! (la reglajele browserului)
Poate mai ai si vreo colectie de "virusi".

Java este un limbaj de programare des folosit, poate nu l-ai instalat pe calc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleza-ti sistemul de operare.

| Crisstinayy12 explică (pentru anonim_4396):

Ce se intampla daca fac acest lucru? si mai exact cum

| mazaroi a răspuns:

Nu cred ca ai ce face doar daca schimbi windowsul sau cumperi alt pc.