| URSaKe a întrebat:

am si eu o mica problema cu mozila, nu imi mai incarca toata pagina unui site! nu imi mai apar imaginile reclamele si videoclipurile pe youtube si alte siteuri nu merg! pe opera merg! va rog ajutati-ma! ofer fundita

1 răspuns:
| iDplm a răspuns:

Sus in meniuri selecteaza Unelte -> Suplimente -> Extensii...ai grija ce este instalat, multe dintre suplimente sunt inutile dar exista si unele utile precum ADBLOCK PLUS care blocheaza reclamele de pe toate site-urile happy