| denisadeny2 a întrebat:

Ma intrebam cam ar costa sa expediez o scrisoare in alta tara?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Daca o trimiti normal adica fara recomandare costa de obicei pana in4euro un plic pana in15grame,si daac o trimiti recomandat care ajunge in maxim7zile si la predearea ei destinataru trebuie sa semneze pentru scrisoare costa 6euro, eu asaa trimit si premesc din Belgiahappyin Spania Italia sunt la fel preturile, de fapt in UE sunt conveentiile sunt egale la preturi in UEhappy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul depinde de tara si greutatea trimiterii, uita-te pe site-u oficial al Postei Romane si afli. Numai bine!