| AvalohAlyn a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un Daemon Tools trial license de download dar pe timp de 3 luni? Pana acum am gasit doar trial license cu doar 20 de zile...

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Stiu ca ai cerut Daemon Tools...dar nu mai bine ai lua Power Iso?
Mie mi se pare la fel de bun si e mult mai usor de instalat. Este mai mic si nu face atata "caz" daca nu ai versiunea pro.
Il recomand. Eu unul nu mai folosesc Daemon de mult timp intrucat il consider oarecum ...stiu si eu? Pretentios.

Este doar parerea mea.

Succes!

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

Power Iso cat timp poti sa-l folosesti free?
Mersi mult chiar o sa il incerc.Nu am auzit pana acum de el.

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sincer. Nu stiu cat timp este free. Stiu doar ca pe mine m-a ajutat mult atunci cand nu am avut Daemon Tools.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta-l pe www.SoftPedia.com

| doctorandus a răspuns:

Http://patchmypc.net/download

Bifezi Daemon Tools si apesi instalare (softul e gratuit).