| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? va rog mult! ...lamuriti-ma si pe mine, ce e cu siteul acesta: http://epistole.ro/longlist.txt? a aparut idul unui prieten acolo si nu stie va rog mult! multumesc!

3 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Interesant, ma voi documenta mai mult.
Eu cred ca sunt prea putine, sa fie o baza de date, si daca chiar era o baza de date, nu cred ca cineva sa le fi pus la accesul tuturor.

| ing3ras a răspuns:

E o baza de date cu id uri happy probabil le tine pentru spam happy

| bittersweet a răspuns:

Si al meu e acolo raised eyebrows