| raluka000000000 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine in legatura cu niste cuvinte pe care trebuie sa le analizez urgent? Va rog

6 răspunsuri:
| Mihaiadamache a răspuns:

Buna raluka, Ce fel de cuvinte poate te pot ajuta.

| raluka000000000 explică (pentru Mihaiadamache):

De fapt acum am nevoie sa caut iesirile si intrarile in rama dau funda povestea este Balaurul

| buzaianuz a răspuns:

Dap

| raluka000000000 explică (pentru buzaianuz):

Acum am de facut alt ceva trebuie sa caut intrarile si iesirile din rama la povestea Balaurul dau funda... ajuta-ma te rog frumos!

| Chocolatecupcake a răspuns:

Spunehappy

| raluka000000000 explică (pentru Chocolatecupcake):

Acum am de facut alt ceva trebuie sa caut intrarile si iesirile din rama la povestea Balaurul dau funda