| Lampardinho a întrebat:

Mah care ma ajuta cu un joc. handaball simulator 2010 intru in joc apas pe frednly si cand se incarca sa intru sa joc se inchide si imi da eraore. care ma poate ajuta sa mearga ii dau funda...

1 răspuns:
| MaduxD a răspuns:

Scrie draga si care este EROAREA ca asa poti primi o eroare din 29853784549530 de motive. Daca nu este notat nimic, trebuie macar sa fie scris NUMARUL erorii.

Probabil ca nu te vei chinui sa mai scrii odata, asa ca ar fi bine sa cauti pe google eroarea, si ce semnifica aceasta.

Multa bafta!