| costi900 a întrebat:

Mai sunt in magazine modemuri dinalea cu cartele fara abonament? sunt interesat sa iau de la Orange si sa rencarc cu cred prentru internet numai cand am nevoie stie cineva ce pret are un modem?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru astfel de informatii, iti recomand sa mergi in orice magazin Orange Shop.

O zi buna,

Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,la noi sunt.Un modem cu cartela reincarcabila costa 50 de lei.Am impresia ca e incarcat la primire.

| xoxolove96 a răspuns:

Eu am avut la Orange abonament, tot asa cu modem si nu mergea netu mai deloc. eu zic sa nu te incurci cu ei.

| costi900 explică (pentru xoxolove96):

E ok eu doar am nevoie de net sa stau pe mess nu sa descarc chestii sau mai stiu eu ce...am net prin cablu ff bun dar cand mai plec imi iau lapu si modemu sa am netwinking

| xoxolove96 a răspuns (pentru costi900):

Pei atunci sper sa ai norocwinking