| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare cei care au cartele pe orange si nu au abonament la internet au internet gratuit isi activeaza o optiune pentru internet de proba ce dureaza 1 saptamani si toti de la mine din clasa au net cred ca si de 2 ani uni de ce nu lea taiat netul dupa o saptamana de proba

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Am si eu cunostinte care si in ziua de azi au internet gratuit de la orange.Nu stiu daca mai e disponibila optiunea, stiu ca acum cativa ani puteai incerca internetul timp de 1 saptamana fara nici un fel de restrictii.