| angelina_4334 a întrebat:

Mam tot intrebat de cateva luni, oare am avantaje daca imi fac un cont in banca? ce avantaje? Si la ce banca: BCR, Transilvania.sau care alta? Care imi poate oferii cea mai buna solutie pentru asta? Dau fundita

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Avantaj? nu ai.ai avantaj doar daca este un cont de economii care iti aduce dobanda.Ca dezavantaj trebuie alimentat contul in fiecare luna.

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

BCR,card pentru juniori,pui bănuți șă-ți iei poșetă.big grin Mergi cu buletinul la ghișeu, spui că vrei cont, și aia e.