| alex_4172 a întrebat:

Acum cateva luni mi-a cazut ceva pe deget o banca si mi s-a invinetin si inca e vanat... ce solutie exista sa nu mai fie vanat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Auzi, unge-te cu "Hepatrombin" - e unguent si e expre pentru cazuri din astea cand te invinetesti. Eu am patit si mai rau si mi-a trecut. unge-te de vreo 2-3 ori pe zi.
Grabeste-te la farmacie sa cumperi pana nu se agraveaza!

| wibi a răspuns:

Pai nu poti face nimic doar sa lasi sa treaca timpul si o sa iti treaca

| zuzu_8138 a răspuns:

Ai inkerkat sa tii ceva rece putin timp(10min) pe el?

| alex_4172 explică:

Unghia e vanata scuze de interpretare big grin

| alex_4172 explică:

Pai au trecut deja ceva luni bune...

| Bogdanelz a răspuns:

Asteapta pentru ca asa se intampla cand te lovesti unghia se invineteste toata apoi cade happy Am patit si eu la fotbalhappy