| BezeaToxica a întrebat:

Marcile gen E-boda sau Allview sunt bune? Adica daca mi-as lua o tableta ca E-boda Impresspeed E350 sau Allview Speed City as regreta sau nu?

Răspuns Câştigător
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Eu detin AllView Speed City si sunt multumit de ea. Sa nu cumperi City+ sau Life ca sunt mai slabe, datorita memoriei ram care este injumatatita.
De eboda nu stiu, nu am avut niciodata un dispozitiv de la ei, dar cred ca sunt seriosi, la fel ca AllView.

1 răspuns:
| HELLO44 a răspuns:

Pai. eu nu ti-as prea recomanda o e-boda. Are o fata de la mine din clasa si dupa cateva luni au incepur sa-i apara pete pe ecran si... mai si merge prost(nu pot spune ca e de calitate)