| BezeaToxica a întrebat:

O parere va rog, ce tableta ati cumpara si dc: Allview Viva Q7 si E-boda Impresspeed E350!

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut dintre cele 2 clar Allview q7! E cu mult mai buna, o sa vezi http://bit.ly/1krLsjX

| CartofiorDulce a răspuns:

E-boda Impresspeed E350.Majoritatea produselor Allview nu sunt foarte bune.

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Allview viva q7 pentru ca tabletele Allview sunt mai scumpe si mai pune.
Mai bine iti iei o tableta mai scumpa ca sa te tina nu una mai ieftina si rea ca sa nu te tina.winking
Asta e parerea mea.
Fundita?