| anonim_4396 a întrebat:

Mascotele de la Orange sunt Millidge şi Doig,deci:Care e care? Sunt doi băieţi? Sunt două fete? Sunt un băiat şi o fata,daca da, care e care? Care e povestea lor?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca sunt doua mascote masculine

| dannyel86 a răspuns:

Sunt 2 prieteni. big grin
Daca erau fata si baiat, dezvoltatorii ar fi conceput situatii mai tandre, mai romantice.winking
Fete nu au cum sa fie, caci Millidge (cel scund si dolofan) are comportament de baiat. E mai obraznic. laughing
Chiar daca Doig (cel inalt) e mai sensibil, cu voce subtire, nu inseamna ca trebuie vazut ca fata.

| Anonima6789777 a răspuns:

MIlidge e cel scund iar Doig cel lunguiet. Sunt neutri dar dupa nume par a fi 2 baieti.