| anonim_4396 a întrebat:

Se ofera cineva: Este o promotie la Orange: Trimite o felicitare virtuala cu Millidge si Doig celor dragi si primiti fiecare pana la 50 GB bonus.
"Poti trimite cate felicitari vrei, insa bonusul se aloca pentru primele 5 trimise, doar clientilor care au o cartela Orange PrePay sau un abonament pe persoana fizica, cu o optiune de minimum 5€ credit activa.
Un numar Orange PrePay sau abonament persoana fizica poate primi un singur bonus pentru trimiterea/primirea mesajului catre/de la acelasi numar. Bonusul se aloca o singura data unei perechi de doua numere."

Deci daca trimit felicitare de genu la cineva pot primi eu si destinatarul gb bonus?
Se ofera cineva sa ii trimit felicitare?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cauti in alta parte sa le faci lor reclamă

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chiar nu am la cine sa trimit, ma gandesc sa dau la un numar random, la nimereala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau Raton? laughing