| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea poate intarzia menstra sau sa ramai insarcianata?

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu stai linistita draga, nu poti sa ramai insarcinata si nici nu iti intarzie menstruatia.

| Alkyda a răspuns:

laughing doamne ce intrebari pui si tu cum sa ramai insarcinata laughing esti copila

| Kazimir a răspuns:

Doar daca te masturbezi cu un penis

| adaada12 a răspuns:

Nuuuuuuuuu
nu ai cum sa ramai insarcinata daca te masturbezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor))))))) Bine am ras. Acuma intrebarea reala te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nici una, nici alta.
Dupa cum vezi, multi fac misto de tine. Pe viitor discuta aceste lucruri cu mama ta. Aici te faci de rusine, e ditamai comunitatea.
Te inteleg intr-un fel, nici eu nu am discutat cu mama despre subiecte de tipul acesta deoarece mi-a fost rusine, dar am intrat pe google si m-am informat.
Cu drag, Jelli