| rominas a întrebat:

Mereu am avut o menstratie dereglata. Ba imi venea inainte, ba intarzia de cele mai multe ori, acum trebuia sa-mi vina pe 23 febr. si nu a venit nici acum. Ce pot avea? Masturbarea poate fi o cauza? Virgina...

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cine crezi ca iti va spune tie ce problema ai tu si de ce nu ti mai vine tie ciclu din cei de aici? Ce site crezi ca i asta de ginecologie? De medicul de familie cred ca ai auzit de un doctor ginecolog cred ca ai auzit dar niciodata nu cred ca i ai facut mare greseala! Macar odata pe an ar trebui sa i faci o vizita! Acum pe bune ce mai astepti? Asa ca fugi la medicul ginecolog! Lasa rusinea deoparte si du te fuguta si vezi ce ai!

| anticocalar101 a răspuns:

Un consult medical nu cred ca e mai mult de 50 de lei! Strange bani si du-te ca nu te doare si asa mai descoperi lucruri noi

| valy91 a răspuns:

Da ce crezi tu ca e aici? Ginecologie?laughinglaughing dule la un medic ginecolog

| g3orgianna21 a răspuns:

rolling on the floor du'te la doctor!

| rominas explică (pentru g3orgianna21):

Razi ca.winking stii tu

| g3orgianna21 a răspuns (pentru rominas):

Du'te mai la doctor! cum a spus si VadTot nimeni nu iti va spune nimic! p.s. rad cat vreau si cum vreau! traim intr-o tara democratica laughing