| Haiducul325 a întrebat:

Merita sa faci facultatea de educație fizica și sportiva?

7 răspunsuri:
| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Daca iti place si te descurci foarte bine in acest domeniu atunci da, merita.
Succes!
Pa, pa.

| Haiducul325 explică (pentru DreamerBoy):

Știi cumva ce meserii poți avea în afara de cea de profesor și ce salarii sunt?

| DreamerBoy a răspuns (pentru Haiducul325):

Buna din nou.
Poti fi instructor de fitness, arbitru sau antrenor.Cat despre salarii, nu am idee, mai bine cauta pe internet.
Pa, pa.

| Yasmin875 a răspuns (pentru DreamerBoy):

I-ai furat stilul Legiuitoarei.laughingLa fiecare răspuns zici "Bună"și"Pa, pa".laughing

| DreamerBoy a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu sunt singurul care raspunde asa, mai sunt si altii laughing

| Yasmin875 a răspuns (pentru DreamerBoy):

Asta nu este o scuză. Oricum Legiuitoarea s-a retras anul trecut de pe site. Spune-mi sincer, vrei sa o imiti pe ea?

| DreamerBoy a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu imit pe nimeni. Daca e chiar asa o mare problema, promit ca de acum nu am sa mai raspund cu "Buna" si "Pa, pa.".