| Andreea_8298 a întrebat:

Mi'am activat cele 200 minute gratuite la Romtelecom pe orice retea mobila sau numai pe cosmote?

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pe orice retea mobila din Romania, SUA si Canada, in UE te taxeaza

| Baton a răspuns:

CADOU 200 de minute lunar către orice destinaţie: fix, mobil sau internaţional.
De minutele CADOU pot beneficia toţi clienţiii serviciilor de voce de la Romtelecom (abonamente cu minute incluse, noi sau retrase). Minutele cadou se acordă în cotă fracţionară, în funcţie de ciclul de facturare al clientului*.

Aceste 200 minute CADOU se consumă primele, înaintea minutelor incluse în abonament.

* Cele 200 de minute lunare se acordă, în prima lună, proporţional cu numărul de zile dintre data activării şi data emiterii următoarei facturi, în a doua lună integral, iar în a treia lună se va oferi diferenţa până la 200 de minute, ramasă din prima lună.