| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am bagat internet pe mobil extraoptiune de 4 euro. Sunt pe Cosmote.Am aflat ca, contul meu nu se poate configura singur asa ca am intrat pe cosmote si am facut tot ce spune aicitonguearametrii generali pentru configurarea telefonului mobil (accesând Internetul de pe telefonul mobil, cu un software specific)

o APN (Access Point Name): broadband
o Nume utilizator: nu se completează
o Parola: nu se completează
o Pagina de start: m.webnwalk.ro
o Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up.

si tot nu merge. Ce sa fac? Cum adica "accesând Internetul de pe telefonul mobil, cu un software specific"? Cum adica "Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up."? Funda+vot la toate raspunsurile.

1 răspuns:
| maryus50 a răspuns:

Ce sa faci asta e viata era era mai rau daca cera ma mai multi