| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat o prastie Barnett Pro Diablo si bile de calibru 38 mm pentru cei care au, cum sunt prastiile aste si unde tragetii cu ele ca nu stiu unde sa trag cu prastia ca doar nu sa trag pe strada cu prastia cu bile de fier ziceti-mi o zona in Bucuresti unde sa trag cu ea.

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Am eu si nu o folosesc. La tara poti sa pui o sticla pe un gard si tragi de la distanta cu pietre de rau pana o nimeresti, ca nu e neaparat nevoie sa folosesti bile. Prastia este foarte buna, ce sa zic mai mult, daca tragi cu bile de fier poti sparge fara probleme orice geam, ba chiar s-ar putea sa treaca si prin usa. Eu mi-am luat-o cu gandul sa ma apar de caini, dar apoi am realizat ca nu este practica pentru asa ceva. Zona din Bucuresti, hmm... incearca pe albia lacului Vacaresti, ca altceva nu imi vine in minte.

1 răspuns:
| Reek54 a răspuns:

Cauta niste caini rai, si exerseaza pe ei, sau in fundaturi/ganguri..sigur gasesti tomberoane, in Parcul Titan poti sa mai exersezi, sunt multi copaci. si e liniste.