| MonyMoniq a întrebat:

Mi-am creat o pagina pe facebook, si acum vreau sa o sterg.Cum?

Răspuns Câştigător
| TIBY88 a răspuns:

Pai intri acolo la Editează informaţiile apoi dai acolo la Modifică drepturile, si apoi tocmai joc scrie Şterge Pagină: Şterge Putsiin Rozz!; x [sau ce nume are pagina ta, a mea are " Putsiin Rozz; x " ] si apesi pe sterge " numele paginii " ->> iti va aparea un dreptunghi in care iti spune
Stergeti pagina?

If you delete your page, you will still be able to restore it within 14 days. After that, you will be asked to confirm that you want to permanently delete it. You can also select Unpublish this page below so that only admins can see this page.
Are you sure you want to begin the process of deleting this page?

iar tu dai Delete Page si gata. va fi stearsa. Sper ca te-am ajutat. Funditaa~!?
P.S daca nu ai inteles prea bine, imi dai un mesaj privat cu id-ul tau si iti explic printr-un "tutorial "cu niste poze. Succes!

| MonyMoniq explică (pentru TIBY88):

Nu vreau sa sterg pagina mea,cu numele meu,eu am creat o pagina asa:LoveCool" unde am pus avatare,statusuri,si aceea vreau sa o sterg! Se poate tot asa, dar sa nu mi se stearga pagina mea, cu numele meu!

8 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Mi-o dai mie...as avea nevoie de una? Pe bune, si asa nu o mai sterge

| MonyMoniq explică (pentru BiancaDenisa):

Cum?

| MonyMoniq explică (pentru BiancaDenisa):

Ti-o dau, spune-mi doar cum...

Răspuns utilizator avertizat
| TDman a răspuns:

IMPOSIBIL. Facebook nu permite asa ceva. Poti insa s-o dezactivezi, iar aceasta v-a deveni invizibila pentru toti... Din pacate, nu stiu cum s-o dezactivezilaughing Stiu doar ca o data intrat pe facebook, nu mai poti iesi. Cauta pe la setari.

| LiaLiana a răspuns:

Buna! Intri pe pagina si dai la "Editeaza Informatiile" dai clik acolo si in stanga vei vedea o lista si dai clik pe Modifica repturile. Iar in ultimul rand va parea Sterge (Numele paginii). Dai clik acolo si s-a sters. Sper ca te-am ajutat big grin!

| Bankousli_Aisha_2000 a răspuns:

1.apasa unde scrie editeaza pagina
2.si da jus unde scrie modifica setarile
3.si apoi in jus de tot apasa unde scrie Şterge ( numele pagina)
4. apasa salveaza si gata s-a sters