| LorinBPRM a întrebat:

Mi-am creat si eu un blog si asi dori sa il promovez dar nu stiu de unde sa incep, imi poate spune cineva ce ar trebui sa fac. Am auzit ca exista site-uri special pentru asa ceva, care sunt free, stie cine-va care sunt?

Răspuns Câştigător
| Spufulette a răspuns:

In domeniul acesta ma pricep:)Deci, ca sa iti faci un blog calumea, gen www.zoso.ro care scoate o carca de bani pe el, trebuie sa ai darul de a vorbi:)sa ii faci pe cititori sa se reintoarca. Daca se reintorc si tu ajungi la 1000 de vizite pe zi, atunci scoti in jur de 300-400 Euro pe luna(muuuulti bani). Acum nu prea ai ce sa promovezi.Incearca sa faci Threaduri multe si interesante.Thread inseamna subiecte.Si fa-ti un cont pe Google AdSense si baga-ti blogul.El o sa iti arate cate vizualizari ai:)Bafta si astept mesaj sa vad cum decurge blogul:)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Caută pe google "directoare web romanesti" si alege de acolo. Multe sunt free. Scrie si aici, pe TPU, numele blogului tău.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

| Nevricoasa a răspuns:

Eu stiu de looker.com. De asemenea poti incerca si blogul meu
www.nevricosi.wordpress.com