| muciferus a întrebat:

Stiti niste site-uri unde as putea sa imi promovez blog-ul? Nu il voi posta aici, ca nu-s atat de prost. Dar as dori niste site-uri care sunt facute special pentru asa ceva, sau alte metode de promovare care merg cu siguranta. Va multumesc foarte mult! Fundita, desigur happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Intra pe diverse site-uri si lasa comentarii la articole cu link-ul blogului tau, sau imprieteneste-te cu alte bloguri ca sa zic asa, trimite mass pe mess.Bafta! happy